gunes kirici stor

2021 Stor Perde Modelleri

Boğaziçi Perde sistemleri stor perdelerin imalat ve satışını gerçekleştirir. Avrupa Birliği pencere uygulamaları kriterlerini belirleyen EN14501 standartlarına göre üretilen yanmaz ve sağlığa zararlı madde içermez modellerin 2021 yılında stor perde katalogumuza yeni renkler ve desenler kontrol in eklenmiştir. Lütfen detaylar hakkında en doğru bilgiler veya fiyat teklifi için bize ulaşınız.

Bilgi ve Fiyat Alın

Stor Perde

Stor perdeler ülkemizde en popüler iç cephe perde sistemleri çözümleridir (Aynı zamanda dış cephede zip screen stor olarak da kullanılabilirler). Stor kumaşı kullanılan uygulamaya göre farklılık gösterebilir. Stor perde çeşitleri arasında farkı yaratan başlıca etken kumaştır. Ofislerde sunscreen, yaşam alanlarında standard polyester genel olarak kullanılır. Blackout storlar ise değişik mekanlarda karşımıza çıkabilir. 2016 stor perde modellerinde screen için yine açık tonlar ağırlıktadır. Gri ve krem tonlarının beyaz ipliklerle dokunduğu screen kumaşları hem güçlü bir güneş kırıcı özelliği hem de şeffaf yapı göstermektedir. 2016 modellerinde bu tonların yanı sıra koyu renklerin de ağırlık kazandığını, hatta sarı, bronz, kırmızı, yeşil gibi renklerin, her ne kadar daha soğuk ve doygun tonlarda olsa bile, kullanım alanı bulduğunu söyleyebiliriz. Stor temizliği oldukça kolaydır. Bir bilgilendirme yazısı için buraya bakabilirsiniz.

Stor videosunu burada izleyebilirsiniz:  youtube.com

Stor Perde Fiyatları

Stor fiyatları uygulanan projeye göre değişkenlik gösterir. Kumaş, motor tipi yanında spesifik detaylar detaylar göz önüne alınarak fiyat teklifi size iletilir. Standart polyester stor perde en ucuz stor perde modelidir. Daha yeni perde modelleri olarak screen ve blackout perdeler, modern ofislerde, yatlarda, hastane ve gemilerde tercih edilir. Blackoutların yatak odalarında kullanımı da yaygındır. Mutfaklar için fiyatları daha yukarıda olan zebra perdeler modadır.

Yeni Perde Modelleri

Bazı yeni perde sistemleri de 2016 ürün gamımızda yer alıyor. Dış jaluzi perde sistemleri jaluzilerin dış cephede uygulanmış modellerdir. Ancak farklı yapıdadılar. 65, 80 veya 90 ‘lik bantlara sahip olabilirler. Rüzgara ve yağışa dayanıklılıkları esastır. Krank adı verilen açma kapama kolu vasıtasıyla manuel olarak kontrol edilebilirler. Ancak brisoley perdeler çok büyük oranda motorludur. Bu sayede sistem rahatlıkla uzaktan kontrol edilebilir. Bazı profesyonel uygulamalarda sisteme otomasyona bağlanır böylece merkezden ve dijital cihazlardan kontrol edilebilir. Yine sisteme entegre edilebilecek güneş sensörü sayesinde perde alınan güneşe göre otomatik olarak açılıp kapanabilir. Dış jaluzi perde fiyatları kullanılacak sistemlere ve ek seçeneklere göre farklılık gösterecektir.

 Bilgi edinmek veya fiyat teklifi almak için lütfen BPS’ye ulaşınız.  
fermuarlı perde

Dış Mekan Perde Sistemleri

Boğaziçi Perde sistemleri dış mekanlarda kullanılacak zip perdelerin imalat ve satışını gerçekleştirir. Zip stor , zip screen ya da fermuarlı perde olarak adlandırılan bu sistemlerimiz dayanıklıdır ve uzun süre kullanılabilir. Aşağıda zip stor yanında diğer brisoley dış jaluzi gibi dış mekan perde sistemleri hakkında bilgiler verilmiştir. Lütfen detaylar hakkında en doğru bilgiler veya fiyat teklifi için bize ulaşınız.

Bilgi ve Fiyat Alın

1. Zip Perde

Zip perdeler ülkemizde en popüler dış mekan çözümleridir. Stor kumaşı özel raylı fermuar sisteminde hareket etmektedir. Bu sayede zorlu ortam koşullarında eğilmez ve yıpranmaz. Genellikle motorlu olan bu sistemler uzaktan kumanda veya buton vasıtasıyla kontrol edilirler. Boğaziçi fermularlı perdeler müşterilerimiz tarafından uzun süre beğeniyle kullanılmaktadır, dış mekanda kullanıma uygun işlevsel ve solmaya/yırtılmaya/yıpranmya dayanıklı özel kumaşlardan imal edilmektedir. Fiyatları uygulanan projeye göre değişkenlik gösterir. Kumaş, motor tipi yanında spesifik detaylar detaylar göz önüne alınarak fiyat teklifi size iletilir.

2. Dış Jaluzi

Dış jaluzi perde sistemleri jaluzilerin dış cephede uygulanmış modellerdir. Ancak farklı yapıdadılar. 65, 80 veya 90 ‘lik bantlara sahip olabilirler. Rüzgara ve yağışa dayanıklılıkları esastır. Krank adı verilen açma kapama kolu vasıtasıyla manuel olarak kontrol edilebilirler. Ancak daha yaygın kontrol metodu motorludur. Bu sayede sistem rahatlıkla uzaktan kontrol edilebilir. Bazı profesyonel uygulamalarda sisteme otomasyona bağlanır böylece merkezden ve dijital cihazlardan kontrol edilebilir. Yine sisteme entegre edilebilecek güneş sensörü sayesinde perde alınan güneşe göre otomatik olarak açılıp kapanabilir. Dış jaluzi perde fiyatları kullanılacak sistemlere ve ek seçeneklere göre farklılık gösterecektir.

 Bilgi edinmek veya fiyat teklifi almak için lütfen BPS’ye ulaşınız.  

Stor Perde Fiyatları

Stor perde farklı çeşitlere ve modellere sahip olmakla beraber farklı kontrol ve aksesuar seçenekleriyle gelmektedir. Ancak farklılık yaratan temel unsur stor kumaşıdır. Farklı stor kumaşları farklı performanslara ve fiyatlara sahiptir, uygulamayalar göre tercih edilir. Aşağıda stor perde modelleri fiyatları hakkında bilgi bulabilirsiniz. Lütfen doğrudan fiyat almak için bize ulaşınız.

Bilgi ve Fiyat Alın

 

1. Sunscreen Perde

Sunscreen perde Boğaziçi tarafından sunulan güçlü bir perde sistemidir. Genelde ofislerde kullanılır. Bu kumaş özel yapısı sayesinde enerji tasarrufunda etkindir ve gündüz güneşin ısısını bloklar, içeriyi ferah kılar aynı zamanda aydınlığı geçirir. Böylece screen stor kullanılan bir uygulama mekanında aydıntlamaya gereksinim azalır ya da hiç kalmaz. Sunscreen fiyatları genelde uygundur. BPS tarafından sunulan screen kumaşlar tamamiyle yurtdışından ithal edilmektedir ve sağlığa zararlı maddeler içermez, AB yönetmeliklerine uyumludur.

 Sunscreen stor fiyat aralığı:   Hemen mekanınıza özel fiyat teklif alınız!

2. Blackout Perde Fiyatları

Blackout perdeler ya da bilinen diğer adıyla karartma stor sunscreenin aksine ışığı tamamını keser. Böylece tam karanlık bir ortam yaratılır. Özel yapıdaki blackout kumaşı ne kadar yüksek oranda güneş ışığıyla karşılaşırsa karşılaşsın solmaz, yıpranmaz ve formunu kaybetmez. Genellikle yatak odalarında veya tam karanlık olması arzu edilen sunum odaları gibi yerlerde kullanılır. Blackout fiyatları sunscreenden biraz daha yüksektir.
 Blackout stor fiyat aralığı:   Hemen mekanınıza özel fiyat teklif alınız!

3. Standard Polyester

Standart stor perde polyester kumaşa sahiptir. Bu kumaş ne sunscreen gibi geçirgen ne de karartma perde gibi karartıcı yapıdadır. Belli bir aydınlık içeri alınır ancak düşük düzeydedir ve içeriden bakınca dışarıyı görmek mümkün olmaz. Çok farklı uygulama mekanlarında yer bulabilmektedir. Fiyatınınız ucuz olması nedeniyle ülkemizde en çok tercih edilen stor çeşididir. Aşırı ışık almayan Ankara ve Bursa gibi illerde sıklıkla kullanılır.

 Polyester stor fiyat aralığı:   Hemen mekanınıza özel fiyat teklif alınız!

Aşağıdaki videodan motorlu stor uygulamasını görebilirsiniz.

4. Zebra Stor Fiyatları

Zebra perdeler çift kumaş panellerinin stor mekanizmasında kullanılmasıyla çalışan modern ve dekoratif sistemlerdir. Stor sistemleri arasından en yüksek fiyatlara sahip olan zebra perde modelleri dilenirse motorlu kontrol seçeneğiyle butonla veya uzaktan kumandayla kontrol edilebilir. Zebra perdenin normal manuel olarak kullanımı da yaygındır. Bu sistem dilendiğinde ışığın içeri alınmasını dilendiğinde bloklanmasını sağlar. Restoranlar, oteller gibi yerlerinde yanı sıra işyerleri ve evlerde sıklıkla kullanılmaktadır.

 Sunscreen stor fiyat aralığı:   Hemen mekanınıza özel fiyat teklif alınız!

Stor perde çeşitlerir, yeni perde modelleri ve kontrol seçenekleri hakkında bilgi alabilirsiniz. Çeşidi ne olursa olsun Boğaziçi stor perdeler çok sayıda renk ve desen seçeneğine sahip sağlam ve dayanıklı ürünlerdir. Stor perde motorlarımız 5 yıl boyunca garanti kapsamındadır.

 Bilgi edinmek veya fiyat teklifi almak için lütfen BPS’ye ulaşınız.  
sahne perdesi

Özel Perde Sistemleri

Stor perde, plise perde ve dikey perde gibi genelde pencerelere uygulanan standart mekanizmalı perdelerin yanında özel ihtiyaçları yerine getiren özel sistemler vardır. Bunlardan sunum amacıyla kullanılan projeksiyon perdesi, raylı sisteme sahip sahne perdesi, dış mekana kurulan zip perdenin yanında kış bahçesi perdesi ve tavan perdesi başı çekmektedir. Standart veya özel olsun tüm mekanizmalı perde sistemleri Boğaziçi tarafından sunulmaktadır. Lütfen perde fiyatları ve detaylarıyla ilgili bilgi almak için bize ulaşınız.

Bilgi ve Fiyat Alın

 

1. Projeksiyon Perdesi

Projeksiyon perdeleri projektörlerde görüntünün oluşturuğu yüzeylerdir. Projeksiyon perdesinde kumaş ya da doğru adlandırmasıyla materyal spesifik bir yapıdadır ve görüntünün net olarak oluşmasını sağlamak üzere üretilir. Standard projeksiyon perdeleri mat beyaz renkte ve PVC veya cam elyafı içerikteyken 3d projektörler için kullanılan perdeler gri renktedir ve bu nedenle gümüş perde olarak da adlandırılırlar. Boğaziçi Perde Sistemleri tarafından sunulan motorlu projeksiyon perdeleri uzaktan kumandayla kontrol edilirler. Fiyatları kontrol ediniz.

2. Sahne Perdesi

Sahnelerde, tiyatrolardan, okullarda ve diğer sunum alanlarında kullanılan sistemler sahne perdesi olarak adlandırılır. Aynı zamanda diğer uygulama alanlarında kullanılabilen raylı sistemlere sahip perde sistemleri de sahne perdesi ismiyle anılır. Boğaziçi Perde Sistemleri tarafından imal edilen sahne perdeleri motorludur ve buton veya uzaktan kumandayla kontrol edilirler. Kullanılan kumaş ilgili teknik şartnamelere ve AB standartlarına uyumludur.

3. Zip Perde

Zip perde veya fermuarlı stor olarak isimlendirilen sistem bir stor çeşididir ve genelde dış mekan/cephe perdesi olarak tercih edilmektedir. Bu sistemde kumaşın mekanizma içinde hapsedilmesi, bu sayede zorlu ortam ve çalışma koşullarında uzun süre dayanıklı ve kullanışlı olabilmesi sağlanır. Zip perde kumaşı teknik özel bir kumaştır. Ferrari® Soltis 86 ve 91 serileri, farklı Amerikan ve Avrupalı üreticilerin Serge ve Carre serileri ve muhtelif dış sunscreen kumaşları uygun seçimlerdir ve zip stor mekanizmada yüksek performans verir. Dış cephe perde sistemlerinde tercih edilen bir üründür. Motorlu kullanımı yaygındır, genelde Somfy veya Mosel perde motoru kullanılır. Boğaziçi Perde Sistemleri, zip perdelerde ciddi deneyim ve referans sahibidir.

4. Kış Bahçesi Perdesi

Kış bahçelerinde kurulan özel mekanizmalı perde sistemleridir. Bu çalışmalar bir proje olarak değerlendirilir ve uygulanır. Boğaziçi Perde Sistemleri kış bahçesi perdelerinde ciddi deneyim ve referans sahibidir. Kurulan sistemler kullanışlı ve fonksiyonel olmalarının yanında oldukça dekoratif sistemlerdir, uygulama alanını güzelleştirirler.

 

5. Tavan Perdesi

Alışveriş merkezleri, özel cam tavanlar, açıkta kalan çatı kısımları gibi yukarıda kalan alanlarda kurulan mekanizmalı perde sistemleridir. Motorlu / elektrikli / otomatik kontrolü yaygın olduğu kadar krankla kontrolü de münkündür. Tavan perdesi veya çatı perdesi denen sistemler için genellikle plise, düet veya screen tercih edilir. Bu zorlu sistemlerin elektrikli kontrolü genelde Somfy ürünleriyle sağlanır.

6. Cam Balkon Perdesi

Bunlar son dönemde yaygınlaşan cam balkonlara entegre edilen özel sistemlerdir. Cam balkon perdeleri için genellikle plise tercih edilir.

Boğaziçi Stor

Çeşidi ne olursa olsun Boğaziçi stor perdeler çok sayıda renk ve desen seçeneğine sahip sağlam ve dayanıklı ürünlerdir. İster ofis olsun, ister otel ya da yaşam alanları beklentilerinize yanıt verebilecek stor mutlaka vardır.

 Bilgi edinmek veya fiyat teklifi almak için lütfen BPS’ye ulaşınız.  
guneslik stor perde

Stor Perde Çeşitleri

Stor perdeler ülkemizde en çok tercih edilen mekanizmalı perde sistemleridir. Boğaziçi Stor Perde Sistemleri, istediğiniz uygulama, ek bileşen, renk/desen seçeneğini arzulayın, tüm stor perde ihtiyaçlarına yanıt verebilir, kalıcı bir memnuniyeti yaratabilir. Lütfen stor perdeler ve diğer perde sistemlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak ve fiyat teklifi için bize 0212 266 0006 nolu telefondan ulaşınız.

Fiyat alın

Stor Çeşitleri

Stor perdelerin farklı türleri bulunur. Bunlar arasında tercih yapmak durumdaysanız size birkaç faydalı ipucu verebiliriz. Öncelikle stor perde çeşitlerine belirleyici etken perde kumaşıdır.

Sunscreen

Bu perde özel ve moderndir. Screen / sunscreen adıyla anılır. İçeriyi aydınlık kılarken aynı zamanda güneşin zararlı etkisinden muhafaza etmektedir. Bu tür sistemler ofislerde olduğu kadar oteller, hastaneler, restoranlar gibi birçok farklı mekanda rahatlıkla kullanılabilir. Şeffaf yapıdakı bu sistem oldukça estetik bir görüntüye sahiptirler.

Blackout

Blackout / karartma olarak adlandırılan stor perdeler ışığı tamamen engellemek için kullanılır. Blackout özel bir kumaştır. Boğaziçi tarafından yurtdışından getirilir.

Baskılı Stor

Bu sistemlerde standart polyester stor kumaşı, sunscreen kumaşı ya da blackout kumaşı kullanılabilir. Farklılık uygulamadadır. Perde yüzeyine logo veya herhangi bir yüksek çözünürlüklü resim/fotoğraf baskılama yöntemiyle işlenir.

Stor alternatifi diğer sistemler hakkında bilgi almak için: hangi perde
Stor perdeler sipariş aşamaları adım adım şu şekildedir:

Sipariş
Hemen bize ulaşınız. Size perde seçiminde yardımcı olalım ve fiyat verelim. Gerekirse adresinize teknik eleman göndererek ölçü alalım. Bu işlem ücretsizdir.
Onaylamanızdan sonra siparişinizi imalathanemizde hazırlayalım.
Montajı kendiniz yapacaksanız ürün veya ürünleri kargolayalım veya kendimiz adresinize gelerek montajlayalım.

2015 Sunscreen Modelleri Boğaziçi’de!

Screen perde, screen stor perde veya sunscreen olarak adlandırılan özel perde sistemleri günden güne artan bir ilgiyle karşılanıyor. Bu sistemlerin bu denli popüler olması boşuna değil. Hem kullanışlı, hem modern hem de dekoratif perdelerdir. Özel kumaş güneş ışınlarını tutar. Ortamı ferah kılarken iç mekan mobilya ve cihazlarının zararlı güneş ışınlarından etkilenmesini engeller.

Boğaziçi 2015 Sunscreen Modelleri

Boğaziçi 2015 modellerini screen stor sayfamızdaki galeriden inceleyebilirsiniz. Renkler konusunda bilgi almak istiyorsanız lütfen bize ulaşınız. Adresine gönderilecek teknik eleman hem renk seçeneklerini sunabilir hem de bu perde materyalininin sizin pencereniz veya diğer uygulama alanında nasıl görüneceğini bire bir gösterebilecektir. Ayrıca ölçü alma prosedürünü gerçekleştirebilir. Tüm bu işlemler ücretsizdir. Lütfen bize ulaşın ve adresinize teknik personel gönderelim.

Sunscreen Siparişi

Sipariş aşamaları adım adım şu şekildedir:

Sipariş
Hemen bize ulaşınız. Size perde seçiminde yardımcı olalım ve fiyat verelim. Gerekirse adresinize teknik eleman göndererek ölçü alalım. Bu işlem ücretsizdir.
Onaylamanızdan sonra siparişinizi imalathanemizde hazırlayalım.
Montajı kendiniz yapacaksanız ürün veya ürünleri kargolayalım veya kendimiz adresinize gelerek montajlayalım.
mekanizmalı perde sistemleri

Modern Perde Modelleri

Perde alanında türlü ihtiyaçlar için farklı çözümler bulmak münkün. Hatta kimi zaman bu çeşitlilik kafa karıştırabilir. Hayli fazla değerlendirme kriterinin, değişik ürünlerin ve bunların alt türlerinin yanısıra uygulama, renk ve malzeme seçeneklerinin varlığı kararsızlığa yol açabiliyor.

Hangi Perde Modeli?

İlk aşama perde sistemini seçmektir. Bu konuda perde seçimi sayfamızı inceleyiniz. Değişik mekanlar ve ihtiyaçlar için önerilen perde modellerini göreceksiniz. Ayrıca perdelerin üstünlük ve eksikliklerinin karşılaştırmasını yapabilirsiniz.

Dekoratif Perde Modelleri

Perde sistemleri bir mekan için çok önemli unsurlardan, bu nedenle perde tercihi önem taşıyor. Çok başarılı bir şekilde uygulama alanına entegre edilmiş, halısı ile duvarı mobilyası ile özetle dekoru ile bir bütünü oluşturan perde modelleri, sıradan bir mekanı son derece estetik ve yaşanabilir hale getirebilir. Buradaki daha yaşabilir tanımı sistemin fonksiyonelliği ile de ilgili. Çünkü, dekoratif perde sistemleri olarak da isimlendirilen mekanizmalı perdeler sadece bir zerafet unsuru olmaktan öte güneş ışığını kontrol etmek, gizlilik (mahremiyet), enerji tasarrufu, spesifik gerensinimler (sunum ortamı gibi) vb. birçok işlevsel görevi de üstlenirler. Genelde bu durum dengeli iken, sistemin temelde bir dekoratif ve yahut fonksiyonel seçim olması uygulamaya göre değişebilir. Örnek verirsek, bir ahşap perde müşterisi için ilk planda önemli olan mekanına katacağı estetik görünüm ve karartma stor perde içinse aşırı ısı/ışık girişini bloklama yönündeki fonksiyonelliktir.

Perde modellerinin avataj ve dezavantajları ile saymadan evvel, perde karşılaştırma çizelgesini incelemenizi öneririz. Yine konu ile doğrudan ilgili olan hangi sistemde karar kılmada perde seçimi yardımcı olabilir. Sunduğumuz tüm perde modellerini tek sayfa olarak görebilirsiniz. Perde galerisini de ziyaret etmeyi unutmayınız.

Motorlu Perde Modelleri

İlk aşama perde sistemini seçmektir. Sonra da sistemin motorlu olup olmaması gerektiğini belirlemek gerek . Motorlu perde sayfamızı inceleyiniz. Somfy motorlu perde düşünüyorsanız bu yazımıza bakabilirsiniz. Profesyonel kurumlar ve modern yaşam alanlarında motorlu perde modelleri artık standart halini almaktadır. Yine de küçük ebatlardaki perdeler storlu olabilir, manuel kontrol edilebilir.

Örnek bir Perde Seçimi

Çok türlü tercihler olduğundan bahsettik. Örnek olarak müşterimizin basitçe şöyle bir taleple geldiğini düşünelim:
“Güneş ışığının kontrolünde etkili bir sistem aynı zamanda şık da görünmeli.”

Bu şekilde bir tanım, daraltma imkanı tanısa da yine seçenekler hayli geniş. Yukarıda da seçim yapmanın zor olduğundan bahsetmiştik, şimdi burda yinelerken bunun hayli kötü bir durum olduğu düşünülmesin, aslında alternatiflerin çok olması çok önemli bir avantajdır. Tabi tüketici tercihini yanlış kullanmadıkça. Bunu hatırlattıktan sonra az önceki talepten yola çıkarak kabaca Jaluzi perde, dikey perde, ahşap perde gibi bir daraltmaya gitmek münkün olacaktır. Demek ki bu çeşit bir talep için diyelim bambu (ahşap stor) perdelerin tercih dışı kaldığını söyleyebiliriz. Bundan sonra elimizde kalan seçenekler arasında tercih yapacağız. İşte burda tüm makalenin ilgilendiği artılar ve eksiler karşılaştırması yapılıyor olacak. Hemen yukarıda sıralanan üç üründen birinin tercihinin yanısıra alt ürünlerde de örneğin son dönemlerde gözde olan perfore jaluzi perde mi ya da ahşap dikey perde mi, ya da PVC dikey perde mi tercih edileceği de bu çeşit kıyaslamalarla belirlenecek. Müşteri perdenin çok fazla toz tutmamasına, ekonomik olmasına, kolay kurulabilir olmasına ve daha birçok parametreye göz atabilir. Hazırladığımız tabloda biz böyle dokuz ayrı parametre listelemeyi uygun gördük. Bu tablodan türlü okumalar yapılabilir, bundan sonra iş alt ürünler arasında karar vermeye gelecektir.

Özet olarak, artık istediğiniz ve gerçekten gereksinimlerinize en doğru yanıt olacak olan perde modeline ulaşmanız son derece kolay. Karar vermenizde yardımcı olacak detaylı bilgileri ve resimleri Boğaziçi Perde Sistemleri olarak sunuyoruz, geriye artık istediğiniz ürünü tercih etmek ve mekanınızı daha yaşanabilir ve zarif kılmanın yolunu açmak kalıyor.

4 / 5 (1 votes)
ev sineması projeksiyon perdesi

Projeksiyon Perdesi Fiyatları

Projeksiyon perdesi fiyatlarını değerlendirirken unutulmaması gereken nokta perde projektörünüzün olmazsa olmaz bir unsurudur. Bu perdeler öyle özel malzemelerden yapılır ki ışığı en iyi şekilde toplar ve yansıtır. Görüntüyü perdeden daha iyi verenbilecek bir araç yoktur. Böyle diyince projeksiyon perdesinin önemi daha anlaşılır olmaktadır. Projeksiyon cihazınıza verdiğiniz paranın yaklaşık onda birini de perdeye ödemeniz gerekir. Elbette bu rakam kullandığınız sisteme göre artabilir.

Lütfen daha detaylı bilgiler ve görseller için projeksiyon perdesi sayfamızı inceleyiniz.

Projeksiyon Perdesi Boğaziçi'den Alınır
Boğaziçi Perde Sistemleri’nden alacağınız projeksiyon perdeleri üç yıl garanti kapsamındadır. Satış sonrası hizmetlerimizle siz müşterilerimizin yanındayız.

Motorlu Projeksiyon Perde Fiyatları

Bundan beş yıl kadar önce storlu (manuel indir kaldır sistemler) daha popülerken artık motorlu projeksiyon perdeleri standart olmaktadır. Boğaziçi’nin önerisi de motorlu sistem tercihidir. Bu sistemler kolay kolay bozulmadığı gibi perdenin düzgün ve hatasız kontrol edilmesini sağladıklarından ürünün ömrünü uzatmaktadırlar. Ayrıca elektrik tüketimleri yok denecek kadar azdır. Motorlu projeksiyon perdesi fiyatlarını kontrol ediniz. Kullandığınız sistem ve perde ölçüsüne göre fiyat değişir. Örneğin üç boyutlu gümüş projeksiyon perdesi ve arkadan görüntülü projeksiyon perdeleri farklı fiyatlara tabidir. Ebatlar konusundan esneksiniz. Bir teknoloji market veya online alışveriş sitesinde 240×200 veya 300×200 gibi belli ebatlar vardır. Oysa BPS size istediğiniz ebatta perde üretebilir. Sitemizdeki fiyatları kontrol ettikten sonra bize ulaşınız ve teklif alınız.

Neden Boğaziçi Projeksiyon Perdesi?

Ancak size özel perdenin hazırlanması sayesinde projeksiyon cihazınızdan en iyi görtüntüyü alabilirsiniz. Uygun olmayan hazır sistemler alacağınıza bize ulaşın ve uygun fiyatlarımızla özel sistemlere sahip olun. Bunların yanında satış sonrası Boğaziçi Perde Sistemleri her zaman siz müşterilerimizin yanındadır. Bu tarz bir satış sonrası hizmetini devasa marketlerden aldığınız menşeii belirsiz veya pürüzlü projeksiyon perdelerinde bulmanız imkansızdır.

3 / 5 (2 votes)
uzaktan kumandalı jaluzi

Somfy Motorlu Perde Sistemleri

Somfy dünya çapında meşhur Fransız menşeiili bir motorize sistemler markasıdır. Motorlu panjur, garaj kapısı, projeksiyon perdesi ve tente sistemlerinin yanı sıra özellikle motorlu perde modellerinde uzmanlaşmış saygın bir markadır. Diğer ürünleri hakkında bilgi almak isterseniz lütfen http://www.somfy.com.tr/ sitesini ziyaret ediniz. Bu yazımızda motorlu perdeleri inceleyeceğiz.

Somfy Uzaktan Kumandalı Perde

Boğaziçi Perde Sistemleri dileyen müşterilerimize Somfy motorlu perde seçeneğini sunmaktadır. Sadece stor perde, zebra stor, dikey perde ve projeksiyon perdesi değil tüm mekanizmalı perde sistemlerinde Somfy motor seçeneği mevcuttur. İster tek ister çok sayıda perde olsun tercihinize göre tek Somfy kumandası ile kontrol edilebilir. Sistemler oldukça sessiz ve yumuşak bir çalışma mekanizmasına sahiptir. Uzun süre dayanıklıdır ve ilk günkü etkinliğini kaybetmez. Elektrik tüketimi yok denecek düzeydedir.

Somfy Motorlu Perde Fiyatları

Motorize perde sistemlerini fiyatları kullanılan perde modeli, perde kumaşı ve perde boyutuna göre değişkenlik arzetmektedir. Lütfen bize ulaşın ve Somfy motorlu perdelere ilişkin fiyat teklifi alınız.

Neden Somfy Perde?

Bu sistemler kalitesi ve dayanıklılığı onaylanmış sistemlerdir. Dünyada çok sayıda perde motoru markası bulunmaktadır. Bu markalar arasında Somfy sadece ülkemizde değil dünya çapında kendini kanıtlamıştır. Bu nedenle bütçesi esnek Boğaziçi PS müşterilerimiz en üst seviyede bir perde sistemine sahip olmak istediklerinde tercihlerini Somfy motorlardan yana kullanmaktadır.

3 / 5 (3 votes)
Kış bahçesi perdesi

Kış Bahçeleri İçin Perde Sistemi Seçimi

Bir kış bahçesi perdesinin dört temel işlevi vardır: Güneşin rahatsız edici parlaklığı engelleme, mahremiyet temini, UV ışınların bloklanması ve kışın ılık yazın serin rahat bir mekan oluşturulması. Bunların yanında elbette estetik bir görüntü elde etmek.

Kış bahçesi perdeleri, standart perdeden beklenen işlevlerin tümünü yerine getirirken değişken verimlilik sağlar. Başka bir deyişle, kış bahçesi sistemi olarak tercih edilebilecek güneş kırıcı perde , ahşap stor, plise perde gibi perde tercihlerinin her biri farklı performanslar gösterir.

Güneş kırıcı stor perdeler mükemmel sonuçlar vermektedirler. İthal Fransız elyafından mamul materyal ışık filtrelemede başarılı sonuçlar verir. Bunun yanında son derece dekoratif bir seçimdir. Bu unsurlar gözönüne alındığında neden en popüler kış bahçesi perdeleri arasında oldukları daha rahat anlaşılabilir. Motorlu perde olarak kurulumları yaygındır.

Plise perdeler (pleated) kış bahçeleri için etkin çözümlerdir. Modern ve görece sistemler olarak, ışık denetiminde ve stabil ortam şartlarının sağlanmasında, iç dekor unsurlarının güneşten zarar görmelerini engellemede ve elbette son derece estetik bir görüntü temininde etkilidirler. Hücresel yapıları yüksek fonksiyonelleri altında yatan nedendir, bu nedenle bir mühendislik harikası demek yanlış olmaz. Aynı şeyleri tekrarlamamak içinürünle ilgili detaylı bilgileri Plise/Duette perdelerin yükselişi makalesinde okuyabilirsiniz.

Bambu perdeleri genelde ağır olmaları nedeni ile motorlu perde olarak kurulur. Mekana klasik bir görünüm katabilirler, fonksiyonellik olarak screen perdelerden daha verimli olduklarını söylemek münkün olmaz.

Bunların dışında stor perde de bir kış bahçesine uygulanabilir ama bilhassa bu perdenin yukarıda sıralanan temel fonksiyonları yerine getirmedeki verimlilği tartışmalıdır.

Doğrusunu söylemek gerekirse kış bahçesi perdesi için “her bedene uyan” bir perde önermek mümkün değildir. Bu nedenle en doğrusu profesyonel yönlendirmek almaktır. Hemen Boğaziçi Perde‘ye ulaşınız ve en doğru bilgileri alınız.

0 / 5 (0 votes)