Jaluzi

Gizlilik sağlar

Işık denetiminde etkili çözümlerdir.  Jaluziler için çok sayıda renk ve opsiyon vardır. Motorlu/uzaktan kumandalı opsiyonu sunulmaktadır. Perde modellerinin artıları/eksileriyle detaylı değerlendirmek için perde karşılaştırma tablosunu inceleyebilirsiniz.

Jaluzi Nerelerde Kullanılır?

Jaluziler hemen hemen her mekanda, özellikle ofislerde sıklıkla tercih edilmektedir. Çift cam arası jaluzi perde uygulaması mükemmel sonuç vermektedir. Ofis bölmelendirmesi gibi spesifik uygulamalarda da hayli revaçtadır. Bunun yanısıra bilhassa küçük alanlarda jaluzi kullanımı önerilir, zor ortam koşullarında ve geniş uygulama alanlarında dikey perdeler daha uygun çözümler olabilir. Mekanınıza hangi perde sisteminin uygun olacağına karar vermekte zorlanıyorsanız perde seçimi sayfasını inceleyiniz ya da 0212 266 0006 numaralı telefondan bizi arayarak bilgi alınız.

16mm (mikro) ve 25mm (standart) bant genişliği ile üretim yapılmaktadır. 50mm lik perdeler ise diğer ikisine nazaran daha az tercih edilir.

  1.  Perfore Jaluzi Perde: Delikli yapısı sayesinde kapandığında bile dışarıyı görmeniz mümkün olur.İşlevine uygun alanlarda kullanılmaktadır. 
  2. Mikro Jaluzi Perde: Çok ince bantlardan oluşan ve değişik renk seçenekleriyle zarif ve dekoratif görünen modellerdir.
  3. Ziggle/Sabitlemeli Jaluzi Perde: Eğimli sabit camlar ve açılır kanat camlarında kullanılan zigıl sistemidir.Jaluzinin kenarlarına makinada delik açılır ve çelik tel gerdirelerek sabitlenir.
  4. Çift Cam Arası Jaluzi Perde: Kusursuz bir sistemdir. Perde sistemi camlar arasına gömüldüğü için asla kirlenmez ve kolaylıkla yıpranmaz.
Ürün İnceleme Puanı (Lütfen Oylayınız)
3.33 / 5 (12 votes)

Hemen bizi 212 266 0006 telefondan arayınız ve bilgi/fiyat teklifi alınız. Ölçü almak ve katalog sunumu için adresinize teknik ekip gönderelim. Bu işlem ücretsizdir.