Katlamalı Perde

Klasik

Klasik bir perde seçimi olarak, son derece geniş renk ve uygulama seçenekleri ile günümüzde daha çok evlerde ve otellerde tercih edilmektedir. Hayli geniş yelpazedeki materyal seçenekleri için aradağınız çözümü Boğaziçi Perde size sunuyor. Organzeden ketene kadar opsiyonlar gereksinimlerinizi karşılayacak durumda.

Katlamalı perdeler, ışığın yanı sıra özellikle sıcaklık denetiminde etkili bir çözümdür. En çok öne çıkan yönü bu tür bir işlevsellikten öte, mekana modern ve stilize bir görünüm kazandırmasıdır. Genelde iple veya zincirle konumu ayarlanır, plastik veya metal zincirler tercih edilebilir. Motorlu denetim (kumanda ve/veya buton) de diğer tüm mekanizmalı perde sistemlerinde olduğu gibi mümkündür.

Perde sisteminin katlanmasında pratik bir çözüm olarak çubuklar kullanılırsa bu sistemler çubuklu katlamalı perde olarak adlandırılır. Aşama aşama kaldırılan perde, düzenli bir şekilde toplanır. Görünüm olarak da son derece estetiktir. Otellerde sıklıkla tercih edilir.

Ürün İnceleme Puanı (Lütfen Oylayınız)
4.40 / 5 (5 votes)

Hemen bizi 212 266 0006 telefondan arayınız ve bilgi/fiyat teklifi alınız. Ölçü almak ve katalog sunumu için adresinize teknik ekip gönderelim. Bu işlem ücretsizdir.