Ahşap Perde

Lüks perde sistemleri

Dekoratif görünüme sahip olan ahşap perdeler mekanla bütünleşerek bulunan ortamın doğal bir öğesi haline gelirler.
Manuel kontrol mümkünse de genellikle uzaktan kumandalı (motorlu) olarak tercih edilir. Ahşap jaluzi için gerekli olan slatlar, tropikal bölgelerde yetişen ağaçlardan özel olarak üretilip ithal edilmektedir. Slatların kullanım şartlarına uygun olmaması durumunda, renk solması ve güneşten dolayı dönmeler meydana gelebilir. Bu yüzden ahşap jaluzide kalite, diğer perde sistemlerine göre daha önemlidir.
Boğaziçi Perde Sistemleri, dünya standartlarındaki ahşap perde sistemlerini sizin için hazır hale getiriyor. Bize ulaşarak bilgi alabilirsiniz.

En bilinen çeşidi Ahşap jaluzi perdedir. Ahşap perdeler 25mm 35mm ve 50mm olarak üretilirler. Ayrıca dikey perde için ahşap kullanılabilir. Ancak dikey ahşap perdeler jaluziler kadar yaygın değillerdir. Ahşap perde ayrıca yapay malzemeden yapılabilir (faux). Bu sistem aynen ahşap gibi görünür ancak sert kompozit materyalden üretilir. Diğer bir çeşit, boyalı sistemlerdir. Ahşap perdenizi istediğiniz renge boyatabilirsiniz.

Ürün İnceleme Puanı (Lütfen Oylayınız)
4.29 / 5 (7 votes)

Hemen bizi 212 266 0006 telefondan arayınız ve bilgi/fiyat teklifi alınız. Ölçü almak ve katalog sunumu için adresinize teknik ekip gönderelim. Bu işlem ücretsizdir.

Motorlu Ahşap Jaluzi

Yanda mutfak için uzaktan kumandalı bir ahşap jaluzi uygulaması gösterilmektedir. Motorlu sistemler 3 yıl boyunca Boğaziçi Perde Sistemleri garantisi altındadır. Somfy, Mosel ve Elero marka motorlar projeye göre tercih edilir. Tüm otomatik perde sistemlerimiz müşterilerimizin beğenisini kazanmakta, uzun yıllar boyunca memnuniyetle kullanılmaktadır.