Plise Perde

Perde sistemlerinin zirvesi

Plisse veya pilise perde olarak da adlandırılabilirlerse de doğru şekli plise perde olarak kabul edilir. Düette perdeyle büyük ölçüde aynıdır. Bir mühendislik harikası olarak kabul edilebilir. Yaklaşık otuz yıllık bir geçmişi olan bir perde sistemidir. Hunter Douglas tarafından geliştirilmiştir. Özel petekli yapıları sayesinde oda sıcaklığında stabilite ve enerji tasarrufu sağlar. Işık filtreleme ve oda karartmada etkin çözümlerdir ve son derece estetik bir görünüme sahiptir. Motorlu/uzaktan kumandalı kullanımları yaygındır. Daha çok villalarda, yalılarda ve lüks restoranlar ve otellerde kendine yer bulur. 

Avantajlar

  • Üstün: Kusursuz perde sistemi, modern ve efektif dizayn.
  • Dayanıklı: Kolay bozulmaz, uzun süre güvenle kullanabilirsiniz.
  • Dekoratif: Son derece şık perdelerdir.
  • Enerji Tasarrufu: Tasarım ilkeleri gereği enerji sarfiyatınızı azaltmanıza yardımcı olur.
  • Dayanıklı: Uzun süre bozulmaz, ilk günkü kadar kullanışlı kalır.

Fiyatlar
Perde fiyatları 200 TL  den başlamakta ve seçeneklere göre değişmektedir. Çalışma prensibimiz siz müşterimize en uygun perde sistemini özel olarak hazırlamaktır. Bize 212 266 0006 nolu telefondan veya info@bogaziciperde.com üzerinden ulaşırsanız bilgilendirme alabilir, ardından fiyat teklifimizi değerlendirebilirsiniz.

Fiyat alın

Ürün İnceleme Puanı (Lütfen Oylayınız)
Plise Perde, 3.80 / 5 (5 votes)

Hemen bizi 212 266 0006 telefondan arayınız ve bilgi/fiyat teklifi alınız. Ölçü almak ve katalog sunumu için adresinize teknik ekip gönderelim. Bu işlem ücretsizdir.