Sunscreen (Screen Stor Perde)

Mekanların Güneş Gözlüğü

Güneşlik perde sunscreen, screen perde ve güneş kırıcı gibi değişik isimlerle anılır. Bu perdeyi özel kılan kumaşıdır. Uygulama mekanlarının güneş gözlüğü olarak düşünebilirsiniz. Çok ışık alan mekanlarda için UV ışınlarının tutması ile sağlık, ve ışığın en az  %86’sının bloklanması ile de enerji tasarrufu ve mekan rahatlığı açısından etkilidirler. İthal Fransız elyafından imal edilen spefisik bir malzeme kullanılarak üretilirler. Alev almaz ve kir tutmaz. Karartma perdeler ile beraber kullanılmaları yaygındır.

Güneşlik perdeler genelde iki perde sisteminde tercih edilir: Stor Perde ve Dikey Perde. Storlu sisteme kısaca güneşlik stor ya da screen perde denir. İster dikey, ister stor sistemde olsun tüm güneşlik perdelerde motorlu sistem uygulanabilmektedir.

Ürün İnceleme Puanı (Lütfen Oylayınız)
4.08 / 5 (12 votes)

Hemen bizi 212 266 0006 telefondan arayınız ve bilgi/fiyat teklifi alınız. Ölçü almak ve katalog sunumu için adresinize teknik ekip gönderelim. Bu işlem ücretsizdir.

Motorlu Sunscreen

Uzaktan kumandalı stor sunscreen uygulaması gösterilmektedir. Motorlu sistemler 3 yıl boyunca Boğaziçi Perde Sistemleri garantisi altındadır. Somfy, Mosel ve Elero marka motorlar projeye göre tercih edilir. Tüm otomatik perde sistemlerimiz müşterilerimizin beğenisini kazanmakta, uzun yıllar boyunca memnuniyetle kullanılmaktadır.

Güneşlik perdeler sadece storlu değil dikey olarak da kullanılabilir. Bu sistemlerin manuel kullanımı da yaygındır. BPS, zincirli ve yaylı kullanım seçeneklerini sunmaktadır.