Motorlu Perde

Uzaktan Kumandalı Modern Perdeler

Motorlu perdeler elektrikle kontrol edilen perdelerdir. Ülkemizde otomatik perde, elektrikli perde, uzaktan kumandalı/butonlu perde gibi farklı isimlerler anılırlar. Gerçek bir mekanizmalı perdenin tanımıdır. Gelişmiş ülkelerde ister evlerde, ister otellerde, restoran ve işyerlerinde artık standart bir dekorasyon seçimi olarak kullanılır. Bir perdenin motor kontrollü olmasında sayısız fayda vardır. Perdeyi istediğiniz yerden konumlandırabilirsiniz. Yanına giderek zinciri veya yayı çekmek zorunda değilsiniz. Bu şekildeki kullanım, perdenin ömrünü en az iki katına çıkaracaktır. Çünkü sistem önceden tasarlandığı gibi işler, kullanım hatalarından etkilenmez. Boğaziçi Perde Sistemleri tarafından tüm perdelerde motorlu kontrol seçeneği sunuyoruz!

Boğaziçi Perde Sistemleri, tüm perde çeşitleri için motorlu sistem sunabilmektedir.

Ürün İnceleme Puanı (Lütfen Oylayınız)
4.10 / 5 (40 votes)

Hemen bizi 212 266 0006 telefondan arayınız ve bilgi/fiyat teklifi alınız. Ölçü almak ve katalog sunumu için adresinize teknik ekip gönderelim. Bu işlem ücretsizdir.

Motorlu Stor Perde

Yanda ofis için uzaktan kumandalı stor perde uygulaması gösterilmektedir. Motorlu sistemler 3 yıl boyunca Boğaziçi Perde Sistemleri garantisi altındadır. Somfy, Mosel ve Elero marka motorlar projeye göre tercih edilir. Tüm otomatik perde sistemlerimiz müşterilerimizin beğenisini kazanmakta, uzun yıllar boyunca memnuniyetle kullanılmaktadır.

Stor perdenin manuel kullanımı da yaygındır. BPS, zincirli ve yaylı kullanım seçeneklerini sunmaktadır.