Zip Perde (Fermuarlı Stor)

Kullanışlı ve güçlü perde sistemleri

Zip perdeler, fermuarlı perde veya zip stor olarak da adlandırlan yeni nesil stor sistemleridir. Stor mekanizmasında olduğu gibi perde yukarıda toplanır ancak bu bir dış cephe çözümüdür o nedenle perde bir çelik hat ya da kanala gereksinim duyar. Kanalda çalıştığında fermuarlı görünüm verir. Bu sayede zor ortam koşullarında, rüzgar ve yağmurda formunu korur. Kullanılan perde kumaşı teknik özel bir kumaştır. İtalyan Ferrari® Soltis 86 ve 91 serileri, farklı markaların Serge ve Carre serileri ve muhtelif dış sunscreen kumaşları uygun seçimlerdir ve zip stor mekanizmada yüksek performans verir. Dış cephe perde sistemlerinde tercih edilen bir üründür. Motorlu kullanımı yaygındır, genelde Somfy kullanılır. Bu sayede uzaktan kumanda edilebilir. Boğaziçi Perde Sistemleri, zip perdelerde ciddi deneyim ve referans sahibidir. Lütfen bilgi ve fiyat almak için  bize ulaşınız 

Zip perdelerde farklı teknik kumaş ve mekanizma seçenekleri söz konusudur. Normal sistem kanallıyken, kullanılan kumaş uygulamaya göre tercih edilir. Lütfen detaylı bilgi için bizi arayınız.

Hemen bizi 212 266 0006 telefondan arayınız ve bilgi/fiyat teklifi alınız. Ölçü almak ve katalog sunumu için adresinize teknik ekip gönderelim. Bu işlem ücretsizdir.