Zip Perde

Kullanışlı ve güçlü perde sistemleri

Zip perdeler, fermuarlı perde veya zip stor olarak da adlandırlan yeni nesil stor sistemleridir. Stor mekanizmasında olduğu gibi perde yukarıda toplanır ancak bu bir dış cephe çözümüdür o nedenle perde bir çelik hat ya da kanal klavuza gereksinim duyar. Kanalda çalıştığında fermuarlı sistem tercih ederiz ki zip perdenin tanımı budur. Bu sayede zor ortam koşullarında, rüzgar ve yağmurda formunu korur. Kullanılan perde kumaşı teknik özel bir materyaldir. Ferrari® Soltis 86 ve 91 serileri, farklı markaların Serge ve Carre serileri ve muhtelif dış sunscreen kumaşları uygun seçimlerdir ve güneşi kırarak ısı kazancını maksimize ederler. Dış cephe perde sistemlerinde tercih edilen bir üründür. Motorlu kullanımı yaygındır, genelde Somfy tercih edilir. Bu sayede uzaktan kumanda edilebilir. Boğaziçi Perde Sistemleri, zip perde işlerinde deneyim ve referans sahibidir. Sistemler tesislerimizde özel ölçülerde üretilmekte ve yerinde monte edilmektdir. Lütfen bilgi ve fiyat almak için  bize ulaşınız 

Zip perdelerde farklı teknik kumaş ve mekanizma seçenekleri söz konusudur. Normal sistem kanallıyken, kullanılan kumaş uygulamaya göre tercih edilir. Lütfen detaylı bilgi için bizi arayınız.

Hemen bizi 212 266 0006 telefondan arayınız ve bilgi/fiyat teklifi alınız. Ölçü almak ve katalog sunumu için adresinize teknik ekip gönderelim. Bu işlem ücretsizdir.