Dikey Perde

Fonksiyonel sistemler

Dikey perde gerçek bir perde sisteminin tanımıdır. Hem perde slatlarını (dik uzanan parçalar) istediğiniz gibi açarak ve kapatarak, istediğiniz açıya getirirsiniz hem de perdeyi bir tarafa toplayabilirsiniz. Böylesi bir kontrol imkanı içeri girecek ısı ve ışığa hükmedebilmenizi sağlar. Dikey perde için PVC veya kumaş kullanılabilir. PVC slatlar(dikey bantlar) 90mm, kumaşlarsa 90 veya 127 mm genişliktedir.

Çeşitler

Hastane perdesi olarak kullanımı yaygındır.
Kumaş, PVC ya da ahşap malzemeden yapılabilir. Veya dijital baskı uygulanabilir. Bu durumda müşterimiz bize yüksek çözünürlüklü bir resim gönderir(JPG, BMP vb. formatlarda).

Avatanjlar

  • Fonksiyonellik: Perdeyi ister elle, ister motorlu/uzaktan kumandalı sistemle kontrol edin, dikey perde bir perde sisteminden beklediğiniz her şeyi sunar.
  • Dayanıklılık ve esneklik: Her koşula uyumludur, ve uzun süre rahatlıkla kullanılabilir. Dar, geniş, eğimli, yüksek veya alçak, dikey perde her ortama kurulabilir, zorlu koşullarda iyi sonuçlar verir.
  • Çeşit: Dikey perde modelleri çok sayıda renk ve desen seçeneğine sahiptir.

Fiyatlar
Dikey perde fiyatları 25 TL / m² den başlamakta ve seçeneklere göre değişmektedir. Çalışma prensibimiz siz müşterimize en uygun perde sistemini özel olarak hazırlamaktır. Bize 212 266 0006 nolu telefondan veya info@bogaziciperde.com üzerinden ulaşırsanız bilgilendirme alabilir, ardından fiyat teklifimizi değerlendirebilirsiniz.

Fiyat alın

Ürün İnceleme Puanı (Lütfen Oylayınız)
Dikey Perde, 4 / 5 (12 votes)

Hemen bizi 212 266 0006 telefondan arayınız ve bilgi/fiyat teklifi alınız. Ölçü almak ve katalog sunumu için adresinize teknik ekip gönderelim. Bu işlem ücretsizdir.