Stor Perde

Türkiye’nin en popüler perde sistemi

Stor perdeler ülkemizde en çok tercih edilen perde sistemleridir. Bu sistemde perde bir rulonun etrafında sarılır. Perdenin yanında salınan bir zincir vasıtasıyla perde toplanır. Ayrıca yaylı kontrol mümkündür. Bu manuel (elle) kontrollerin yanısıra motorlu stor perde kullanımı da yaygındır. Özellikle perde ölçüsü büyüdükçe motorlu – uzaktan kumandalı sistem daha tercih edilir olur. Oteller, ofisler ve iş yerlerinin yanı sıra bir çok mekan için ideal perde sistemi tercihidir. Stor perdelerin farklı çeşitleri söz konusudur. Standart stor polyester kumaşa sahipken, şeffaf görünümlü sunscreen ve sıfır ışık geçirgenliğine sahip blackout perdeler diğer seçeneklerdir. Ayrıca zip stor dış mekanda, projeksiyon perdesi sunum odalarında uygulanır. Boğaziçi Perde Sistemler, ihtiyacınız ne olursa olsun size stor çözümü üretebilir, beklentilerinize profesyonel ve tatminkar yanıtlar verebilir. Bilgi ve stor perde fiyat almak için lütfen  bize ulaşınız 

Stor perdenin bu kadar popüler olması boşuna değildir. Her mekan için, her zevk için bir stor perde bulmak kolaydır. Sayısız renk ve desen seçeneği arasından size uygun olanı seçebilirsiniz. Bunlar da yeterli olmazsa bize göndereceğiniz bilgisayar formatındaki (JPG, PNG vb.) perde üzerine baskı yapabiliriz. Ayrıca saydam görünümlü güneşlik ya da sıfır ışık girişli karartma perde diğer popüler stor perde çeşitleridir.

Ürün İnceleme Puanı (Lütfen Oylayınız)
4.58 / 5 (19 votes)

Hemen bizi 212 266 0006 telefondan arayınız ve bilgi/fiyat teklifi alınız. Ölçü almak ve katalog sunumu için adresinize teknik ekip gönderelim. Bu işlem ücretsizdir.

Motorlu Stor Perde

Yanda ofis için uzaktan kumandalı stor perde uygulaması gösterilmektedir. Motorlu sistemler 3 yıl boyunca Boğaziçi Perde Sistemleri garantisi altındadır. Somfy, Mosel ve Elero marka motorlar projeye göre tercih edilir. Tüm otomatik perde sistemlerimiz müşterilerimizin beğenisini kazanmakta, uzun yıllar boyunca memnuniyetle kullanılmaktadır.

Stor perdenin manuel kullanımı da yaygındır. BPS, zincirli ve yaylı kullanım seçeneklerini sunmaktadır.