Stor Perde Çeşitleri

Stor perdeler ülkemizde en çok tercih edilen mekanizmalı perde sistemleridir. Boğaziçi Stor Perde Sistemleri, istediğiniz uygulama, ek bileşen, renk/desen seçeneğini arzulayın, tüm stor perde ihtiyaçlarına yanıt verebilir, kalıcı bir memnuniyeti yaratabilir. Lütfen stor perdeler ve diğer perde sistemlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak ve fiyat teklifi için bize 0212 266 0006 nolu telefondan ulaşınız.

Fiyat alın

Stor Çeşitleri

Stor perdelerin farklı türleri bulunur. Bunlar arasında tercih yapmak durumdaysanız size birkaç faydalı ipucu verebiliriz. Öncelikle stor perde çeşitlerine belirleyici etken perde kumaşıdır.

Sunscreen

Bu perde özel ve moderndir. Screen / sunscreen adıyla anılır. İçeriyi aydınlık kılarken aynı zamanda güneşin zararlı etkisinden muhafaza etmektedir. Bu tür sistemler ofislerde olduğu kadar oteller, hastaneler, restoranlar gibi birçok farklı mekanda rahatlıkla kullanılabilir. Şeffaf yapıdakı bu sistem oldukça estetik bir görüntüye sahiptirler.

Blackout

Blackout / karartma olarak adlandırılan stor perdeler ışığı tamamen engellemek için kullanılır. Blackout özel bir kumaştır. Boğaziçi tarafından yurtdışından getirilir.

Baskılı Stor

Bu sistemlerde standart polyester stor kumaşı, sunscreen kumaşı ya da blackout kumaşı kullanılabilir. Farklılık uygulamadadır. Perde yüzeyine logo veya herhangi bir yüksek çözünürlüklü resim/fotoğraf baskılama yöntemiyle işlenir.

Stor alternatifi diğer sistemler hakkında bilgi almak için: hangi perde
Stor perdeler sipariş aşamaları adım adım şu şekildedir:

Sipariş
Hemen bize ulaşınız. Size perde seçiminde yardımcı olalım ve fiyat verelim. Gerekirse adresinize teknik eleman göndererek ölçü alalım. Bu işlem ücretsizdir.
Onaylamanızdan sonra siparişinizi imalathanemizde hazırlayalım.
Montajı kendiniz yapacaksanız ürün veya ürünleri kargolayalım veya kendimiz adresinize gelerek montajlayalım.