Ürün İnceleme Puanı (Lütfen Oylayınız)
4.24 / 5 (21 votes)

Kış Bahçesi Perdesi

Konforlu ve Dekoratif Kış Bahçeleri

Kış bahçelerinde mekanizmalı perde sistemleridir. Ülkemizde son yıllarda artan bir ilgi ile karşılanmakta/yaygınlaşmakta olan kış bahçelerine rahatlık ve konfor sağlamalarının yanında estetik ve modern görüntülerinin en önemli unsurlarındandır biridirler.

Neden Kış Bahçesi Perdesi?

Güneşin rahatsız edici parlaklığını engelleme, ortam sıcaklığında stabiliteyi sağlama, mahremiyet temini, UV ışın bloklanması ve elbette mekan dekoruna zarif bir dokunuş elde etme gibi nedenler vardır. Bir kış bahçesi perdesinin efektif bir şekilde çalışabilmesi için, en küçük bileşenin bile son derece kaliteli olması ve özenle kurulması gerekir. Kış bahçesi perdesi son derece profesyonel ve zahmetli bir iştir. Fakat tamamlanan bir proje sonunda ortaya çıkan zerafet görülmeye değerdir.
Boğaziçi Perde Sistemleri, kış bahçesi perdelerinin üretimini ve kurulumunu sağlamakta ve müşterilerle proje temelinde çalışmalarını yürütmektedir. Her çalışma ayrı bir proje olarak kendi koşulları içinde değerlendirilir. Sistemlerimiz üç yıl boyunca garanti kapsamındadır.Lütfen detaylı bir bilgilendirmenin yanında fiyat almak için bize 0212 266 0006 nolu telefondan ulaşınız.

Hangi perde sistemi?

Kış bahçesi perdeleri, villaların arka bahçe kısımları, kafeteryalar, otel lobileri, restorantlar gibi bir çok farklı mekanlarda kullanılır. Kulanılacak perde seçimi, müşteri tercihine göre belirlenir. Sunscreen (güneş kırıcı), bambu (hasır/ahşap stor), plise/duette en sıklıkla uygulanan sistemlerdir. Hangi sistemin seçileceğine ilişkin, zeminin müsaitliği, ışık filtreleme opsiyonu, görüntü estetiği gibi parametreler gözönüne alınır. Bu konularda tereddüt yaşıyorsanız lütfen bilgi ve yönlendirme almak için bizimle irtibata geçmekten çekinmeyiniz. Bir kış bahçesi perdesi sistemi ölçülerine göre motorlu ya da manuel kontrollü olabilir. Aşağıdaki videoda örnek bir motorlu kış bahçesi perdesi gösterilmektedir.

Hemen bizi 212 266 0006 telefondan arayınız ve bilgi/fiyat teklifi alınız. Ölçü almak ve katalog sunumu için adresinize teknik ekip gönderelim. Bu işlem ücretsizdir.

Motorlu Kış Bahçesi Perdesi

Örnek bir kış bahçesi perdesinin uzaktan kumandalı kontrolü görülmektedir Somfy, Mosel ve Elero marka motorlar projeye göre tercih edilir. Tüm otomatik perde sistemlerimiz müşterilerimizin beğenisini kazanmakta, uzun yıllar boyunca memnuniyetle kullanılmaktadır.

Sadece üst camekanları kapatan spesifik perde sistemleri bogaziciperde.com’da “tavan perdesi” sayfasında incelenmektedir.
Kış bahçelerinde en çok kullanılan sistemler: Sunscreen stor, plise perde ve bambu perde dir  .