Motorlu Perde

Uzaktan Kumandalı Modern Perdeler

Motorlu perdeler elektrikle kontrol edilen perdelerdir. Ülkemizde otomatik perde, elektrikli perde, uzaktan kumandalı/butonlu perde gibi farklı isimlerler anılırlar. Gerçek bir mekanizmalı perdenin tanımıdır. Gelişmiş ülkelerde ister evlerde, ister otellerde, restoran ve işyerlerinde artık standart bir dekorasyon seçimi olarak kullanılır. Bir perdenin motor kontrollü olmasında sayısız fayda vardır. Perdeyi istediğiniz yerden konumlandırabilirsiniz. Yanına giderek zinciri veya yayı çekmek zorunda değilsiniz. Bu şekildeki kullanım, perdenin ömrünü en az iki katına çıkaracaktır. Çünkü sistem önceden tasarlandığı gibi işler, kullanım hatalarından etkilenmez. Boğaziçi Perde Sistemleri tarafından tüm perdelerde motorlu kontrol seçeneği sunuyoruz!

Çeşitler

Boğaziçi Perde Sistemleri, tüm perde çeşitleri için motorlu sistem sunabilmektedir.

Avantajlar

  • Konfor: Aynı anda birden çok perdeyi kumandanızla kolaylıkla konumlandırabilirsiniz.
  • Ürün ömrü: Otomatik çalıştığı için perde sisteminin ömrü uzar.
  • Dayanıklı: Kolay bozulmaz, uzun süre güvenle kullanabilirsiniz.

Fiyatlar
Motorlu Perde fiyatları minimum ebatlar ve motorlu/uzaktan kumandalı bir sistem için 300 TL den başlamakta ve seçeneklere göre farklılık göstermektedir. Çalışma prensibimiz siz müşterimize en uygun perde sistemini özel olarak hazırlamaktır. Bize 212 266 0006 nolu telefondan veya info@bogaziciperde.com üzerinden ulaşırsanız bilgilendirme alabilir, ardından fiyat teklifimizi değerlendirebilirsiniz.

Fiyat alın

Ürün İnceleme Puanı (Lütfen Oylayınız)
Motorlu Perde, 4.17 / 5 (35 votes)

Hemen bizi 212 266 0006 telefondan arayınız ve bilgi/fiyat teklifi alınız. Ölçü almak ve katalog sunumu için adresinize teknik ekip gönderelim. Bu işlem ücretsizdir.

Motorlu Stor Perde

Yanda ofis için uzaktan kumandalı stor perde uygulaması gösterilmektedir. Motorlu sistemler 3 yıl boyunca Boğaziçi Perde Sistemleri garantisi altındadır. Somfy, Mosel ve Elero marka motorlar projeye göre tercih edilir. Tüm otomatik perde sistemlerimiz müşterilerimizin beğenisini kazanmakta, uzun yıllar boyunca memnuniyetle kullanılmaktadır.

Stor perdenin manuel kullanımı da yaygındır. BPS, zincirli ve yaylı kullanım seçeneklerini sunmaktadır.